Головна діалогова платформа Східної Європи – Ukrainian ID

7 липня 2018 року у Каневі відбудеться Міжнародний Форум Ukrainian ID. Він спроектований як незалежна економічно-гуманітарна діалогова платформа Східної Європи, яка залучає світових лідерів думок, генераторів нових економічних парадигм – економістів, інвесторів, політиків, громадських діячів світу та України.

Розповідає президент Форуму Ukrainian ID Наталія ЗАБОЛОТНА:

– Форум Ukrainian ID стане безпрецедентним економічно-гуманітарним заходом світового масштабу, який за зразком швейцарського Давосу щороку відбуватиметься у місті виключної ваги для усіх українців – Каневі. Форум покликаний генерувати стратегії, смисли та рішення, корисні для світу у глобальних відносинах спільнот – економічних, фінансових, культурних. Гуманітарний аспект на нашій шкалі цінностей знаходиться на одному рівні з економічним: адже не може бути успішної економіки в країні, де суспільство живе на межі гуманітарного дефолту. Ми ставимо рівнозначний наголос на розвиток економіки та людського капіталу. В цьому відмінність Ukrainian ID від решти амбітних міжнародних політичних та економічних форумів.

Чому Канів?

Потенціал міста Канева унікальний, але нереалізований. В місті 7-8 років тому збудували найбільший в Україні гелікоптеродром, але туди нині нічого не летить. У Каневі є найсучасніший річковий вокзал, але туди фактично нічого не пливе. У Каневі є красень культурний центр, який стоїть зачинений.

Україні конче не вистачає форуму, який був би незалежним – не чиєюсь виключно приватною власністю, а де можна було б вести рівний, незаангажований діалог, відзначати людей, які міняють світ на краще. Канів якнайкраще відповідає місії українського Давосу. У Канева може бути така ж історія, адже він знаходиться дуже близько до столиці України та обладнаний колосальною інфраструктурою. Канів є містом-символом. Крім того ми бачимо запит на міжнародний форум не в Києві, а децентралізований, створений саме в тій місцевості, яка і має отримати зиск від передачі повноважень та ресурсів на місця.

Про спікерів

Серед спікерів дав свою згоду модерувати першу панель колишній посол США в Україні, який нині є одним з очільників Atlantic Council у Вашингтоні Джон Гербст. Більш того, він погодився взяти участь в оргкомітеті. Посол Роман Ващук буде модератором панелі Cultural ID. Визнана колумністка, авторка бестселерів та журналістських розслідувань, які публікують такі світові виданнях, як Wall Street Journal, Washington Post, New York Post, World Post та The Guardian також буде брати участь Даян Френсіс. Очікуємо на Кеді Ворд – економічного радника й девелопера, яка наразі працює в Україні експертом з міжнародної економіки та розвитку громад. Серед відомих українців у форумі візьме участь український театральний актор, режисер і драматург Влад Троїцький, а також екс міністр фінансів України, а зараз є виконавчим директором Ради з фінансового контролю та управління для Пуерто-Рико Наталія Яресько. Ми запросили Брижіт Макрон – першу леді Франції, яка опікується гендерними питаннями, Клауса Шваба, який у 1970 році заснував швейцарський Давос. Сподіваємося, також, що серед наших гостей буде і колишній прем'єр-міністр Швеції Карл Більдт.

За матеріалами виступу Наталії Заболотної на IV Форумі культурної дипломатії України

Events

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ
4 червня | 2018 | 09:00-18:00
ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33
Агрикруиз
8 червня | 2018
Лайнер Rosa Victoria, м. Київ, Україна
I Ukrainian SME Forum ’18
13 – 16 вересня | 2018
КВЦ ПАРКОВИЙ
Ukrainian Energy Week ’18
2-4 жовтень | 2018
м. Київ, Україна
НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ
8 листопада, 9:00 — 9 листопада, 18:00
ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33