Українсько-Еміратський бізнес-форум

Учасники заходу отримають унікальну можливість провести переговори з представниками еміратських компаній, знайти надійних бізнес-партнерів, ознаймитись із перспективами налагодження тривалих торгівельних відносин.

В Ужгороді запрацював Чеський Дім

– Мета створення цього центру – зміцнення співпраці між Закарпаттям та партнерськими краями Чехії, сприяння реалізації підписаних ділових угод. Це однозначно сприятиме входженню України в європейське співтовариство.

Мар'яна КАГАНЯК про секрети успіхів експортерів

«Складові успіху виходу українських експортерів на глобальний ринок – розуміння ринків, висока мобільність і конкурентоздатність продукції».

EBA закликає до рішучих дій в боротьбі з контрабандою

Щорічно внаслідок контрабанди та «сірого імпорту» державний бюджет України недоотримує мільярди гривень податків та митних платежів. Так, у 2017 році ця цифра склала приблизно 70 млрд грн.

УКРАЇНА – КИТАЙ. АРГУМЕНТИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ВАГАЄТЬСЯ

Напевно, багато бізнесменів зараз замислюються, чому Україна відсутня у форматі «16+1», який склався між КНР та країнами ЄС. Тут багато є про що міркувати.

Ви експортуєте? А чи потрібно екомаркування?

Один із лідерів у виробництві цегли на ринку України не так давно став першою компанією серед українських виробників будматеріалів, яка відкрила для себе нові ринки збуту завдяки екологічній сертифікації.

Events

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ
4 червня | 2018 | 09:00-18:00
ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33
Агрикруиз
8 червня | 2018
Лайнер Rosa Victoria, м. Київ, Україна
I Ukrainian SME Forum ’18
13 – 16 вересня | 2018
КВЦ ПАРКОВИЙ
Ukrainian Energy Week ’18
2-4 жовтень | 2018
м. Київ, Україна
НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИНОРОБНИЙ ФОРУМ
8 листопада, 9:00 — 9 листопада, 18:00
ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33